Biz hiçbir zaman bir trendin peşinden gitmeyiz; bu yaptıklarımızla ters düşer. Tasarladığımız şeylere zaman içinde bir daha bir daha bakılacağını bilme sorumluluğunu taşıyarak, uzun ömürlü tasarımlarla ilgileniyoruz.

grfk tasarım ajansı
grfk tasarım ajansı
grfk tasarım ajansı
grfk tasarım ajansı

Biz hiçbir zaman bir trendin peşinden koşmadık. En eski fikirleri en yeni teknoloji ile birleştirdik. Tasarladığımız ürünlere zaman içinde tekrar tekrar bakıldığını bilmek; sorumluluğumuzu artırıp uzun ömürlü tasarımlarla iş ortaklarımızın karşısına çıkmayı bir görev bildik…

Bir iş kurmak, satış yapmak, işi büyütmek, bayiler açmak, yatırımları artırmak vs, vs… Bütün bunlar için biraz sermaye ve biraz da cesaret yeter. Asıl zor olan; kurumsallaşmak, işinizde profesyonelleşmek ve ürününüzü geleceğe taşıyabilmektir. Tam da bu noktada önemli olan doğru adımı atmak, doğru yerde hayat bulmaktır. Bu sebepledir ki; GRFK genç, dinamik ve yaratıcı ekibi ile, fark yaratan tasarımlarıyla 2000 yılından bu yana var gücüyle çalışmaktadır. GRFK ile çalışan firmaların mutlaka bir vizyonu, geleceğe taşıyacak bir markası olur.

Vizyonumuz

Reklam sektörüne, farklı çizgimizle lider firma olarak damga vurmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ticari etkinliklerini arttırmak ve markalaşma sürecinde, ihtiyaçları olan tüm gereksinimlerine profesyonel çözümler sunmak.

Stilimiz

Yaratıcı, şık, teknolojik ve zeka pırıltısı içeren yeni fikirler.